Hakkımızda

Master CNC

Master Cnc 01.01.2022 Tarihinde iki girişimciden oluşan Hasan YAVUZ tarafından kurulmuştur. Hasan YAVUZ’ un sektörde gerek elektriksel gerek mekaniksel bilgiye sahip kişidir, çekirdekten yetişme olup mesleğine hayatını adamış olan yettiğinden fazlasına ait bilgiye sahiptirler. Yaptıkları işçilik kalitesi ile sektörde belli bir kitleye sahiptirler. Alanlarında uzmanlaşmış olup gerekli bütün mesleki yeterlilik belgeleri ve sertifikalarını başarılı ile tamamlamış olup hizmet vermeye devam etmişlerdir. 01.01.2022 tarihinden itibaren Master CNC Firmasını temsil etmek ve müşterilerine daha iyi hizmet için karar almışlardır. Kuruluş amaçlarında Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak ve gelişen sanayide bir adım önde olmayı hedeflemektedirler. Master CNC olarak teknik bakım ve onarım alanında uzman ekip sayesinde alanlarında başarılı olmaya hedeflemiştir. Sadece bu hizmetle sınırlı kalmayıp yedek parça, revizyon ve retrofit hizmeti ile sektörün lideri olma yolunda olmak için yola çıkmışlardır. Master CNC işinin ehli profesyonel ekibi ile yerinde arıza tespiti ve hızlı çözüm ortağı olmak için siz değerli müşterilerimiz için hizmetinizdeyiz. Hızlı çözüm ortağınız olmanın gururu ile birlikte daha ileri taşıyacağımız markamız bizim güvencemizdir.

Retrofit Hizmeti: Kelime anlamı olarak güçlendirme, modifiye etmek, üretim esnasında konulmayan aksamların ilave edilmesi. İmalat sanayinde; kullanım ömrü tamamlanmış CNC Kontrol Sistemi ve mekanik aksam ile beraber modifiye edilerek yenilenmesi, uygulamasının tanımlanması için kullanılır.

Cnc Bakım Ve Onarımında Profesyonel Yaklaşım
Cnc yöntemi ile işlenen özellikle metal grubundaki malzemenin hatasız olmasının yanı sıra her işlemin süper bilgisayar programları ile gerçekleştirilmesi projelerin son derece hızlı bir şekilde sonuca ulaşmasını sağlıyor. Bu denli önemli fonksiyonları bulunan yüksek performanslı cnc bakımı sıradan makinelerden farklı bir algoritmaya sahiptir. 
Bu noktada Cnc makinelerinin bakım ve onarımlarını itinalı bir çalışma ile gerçekleştiren firmamız sizlere profesyonel çözümler üretir. Bütün cnc tezgah modellerinde üstün bir bakım onarım hizmeti gerçekleştiren kuruluşumuz uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve tecrübesi ile sizlerin hizmetinde olmaktan gurur duyar. Firmamız tarafından titizlikle sürdürülen bakım/onarım çalışmalarına kısaca bakmak gerekirse

● Cnc Torna 
● Cnc Tapping Center 
● Cnc işlenme Merkezi 
● Cnc Taşlama Tezgahı 
● Cnc Erozyon Tezgahı 
● Cnc Poligon Tezgahları
● Cnc Derin Delik Tezgahı 
● Cnc Sıva Torna 
● Cnc Testere
● Cnc Takım Bileme 
● Cnc Azdırma Tezgahları

Gibi çok sayıda farklı marka ve model Cnc tezgâhının gerekli görülmesi halinde parça değişimleri ile standart bakım bağlamında ihtiyaç duyulan çalışmaların tümü profesyonel bir yaklaşım çerçevesinde büyük bir titizlikle sağlanmaktadır.